آموزش تصویری گام به گام پرداخت درون برنامه کافه بازار در برنامه ساز اندروید وبلاگ

این مقاله روش های استفاده از پرداخت درون برنامه مارکت کافه بازار را در برنامه ساز اندروید وبلاگ آموزش می دهد.

اگر در سایت اندروید وبلاگ عضو نیستید هم اکنون دست به کار شوید.

 

پرداخت درون برنامه‌ای بازار

پرداخت درون برنامه‌ای یکی از سرویس‌های بازار است که فروش محتوای دیجیتال از درون برنامه‌ها را ممکن می‌کند. شما می‌توانید از این سرویس برای فروش محتوای مختلف مانند محتوای قابل دانلود مثل موسیقی، تصاویر و محتوای غیر قابل دانلود مثل افزایش مرحله استفاده کنید.

وقتی از پرداخت درون برنامه‌ای بازار برای فروش محتوا استفاده می‌کنید، کلیهٔ مراحل پرداخت توسط بازار انجام می‌شود. بنابراین نیازی نیست برنامهٔ شما به صورت مستقیم پردازش مالی پرداخت‌ها را انجام دهد. بازار دقیقاً از همان روش خرید برنامه‌های غیر رایگان برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده می‌کند. بنابراین روند خرید برای کاربران بسیار آشنا خواهد بود.

هر برنامه‌ای که در بازار منتشر ‌می‌کنید می‌تواند از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده کند. به غیر از داشتن حساب توسعه‌دهنده که برای انتشار برنامه‌ها ساخته‌اید، نیازی به ساختن هیچ حساب دیگری نیست. 

امنیت:

تلاش خود را برآن داشتیم تا امکان کرک کردن و تقلب را در برنامه کاهش دهیم به این دلیل تمامی تراکنش های پرداخت درون برنامه در سمت سرور های قدرتمند ما امضا میشوند و داده های دریافتی از سایت بازار مو به مو بررسی میشود تا احتمال هک کردن آن وجود نداشته باشد.ما این اطمینان را به شما میدهیم که برنامه های ما توسط کاربران عادی و با استفاده از برنامه های پچر به هیچ عنوان قابل هک شدن نیست.

سادگی:

برای استفاده از این امکان شما نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید و ما این کار را برای شما آسان کردیم تا با طی کردن چند گام از این امکان در راستای فروش محصولات خود استفاده کنید.تمامی کاربران میتوانند به سهولت از امکان پرداخت درون برنامه در برنامه ساز اندروید وبلاگ استفاده کنند.مراحل پیاده سازی پرداخت درون برنامه به حدی دشوار است که بساری از توسعه دهندگان از انجام آن سرباز میزنند اما ما این کار را برای شما انجام دادیم.

امکانات:

شما توسط این سایت و برنامه تولید شده در آن میتوانید به آخرین امکانات موجود در سیستم پرداخت درون برنامه بازار ورژن 3 استفاده کنید.یکی از امکانات به نظیر این سیستم امکان فروش چندین محصول در برنامه می باشد.

شما میتوانید محصولاتی یا خدماتی را به صورت اشتراک ماهیانه ، سالیانه یا به صورت کلی به کاربران خود ارائه دهید و در هر زمان از طریق آن درآمد زایی کنید.

مراحل استفاده از پرداخت درون برنامه در برنامه ساز اندروید وبلاگ:

ابتدا به پنل کاربری سایت اندروید وبلاگ وارد شوید و اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

افزودن برنامه جدید در بازار برای پرداخت درون برنامه برنامه ساز اندروید وبلاگ

سپس در بخش افزونه ها و در قسمت پرداخت درون برنامه این امکان را فعال کنید.

سپس از برنامه خود یک خروجی اندروید تهیه کنید (دقت کنید که دسترسی  com.farsitel.bazaar.permission.PAY_THROUGH_BAZAAR در برنامه حتماً تیک خورده باشد)  

فایل اندروید دریافت شده را در پنل کاربری خود در بازار آپلود کنید اما درخواست انتشار آن را ندهید.

پس از حداکثر 24 ساعت یک بخش جدید به سیستم پنل بازار اضافه خواهد شد که بایستی کلید عمومی برنامه را از سایت بازار  و در بخش برنامه های فروشنده دریافت کنید.

برنامه های فروشنده بازار پرداخت درون برنامه ساز اندروید وبلاگ

به پنل کاربری خود در سایت اندروید وبلاگ مراجعه کنید و در بخش تنظیمات پرداخت درون برنامه کلید عمومی دریافت شده از سایت بازار را قرار دهید و دکمه ثبت را بزنید.

محصولات خود را در سایت بازار در بخش محصولات/خدمات وارد کنید و شناسه محصولات خود را در سایت اندروید وبلاگ و در بخش افزودن محصول جدید و مطابق تصویر وارد کنید.

محصول جدید در سایت کافه بازار:

محصول جدید در سایت کافه بازار

محصول جدید در سایت اندروید وبلاگ با همان جزئیات:

پرداخت درون برنامه در کتاب ساز و برنامه ساز اندرویدی

در بخش مدیریت مطالب در سایت اندروید وبلاگ آن دسته از مطالبی که میخواهید دارای مجوز پرداخت باشد را مشخص کنید.

مدیریت مطالب پرداخت درون برنامه

از برنامه خود در سایت اندروید وبلاگ دوباره خروجی بگیرید و آن را در سایت بازار دوباره قرار دهید.

توجه:دقت کنید که کد ورژن برنامه را هنگام خروجی گرفتن یکی زیاد کنید.

توجه : در برنامه های آفلاین شما می بایست تمام محصولات خود را قبل از انتشار آن در سایت وارد کنید اما در برنامه آنلاین در آینده پس از انتشار برنامه نیز میتوانید محصولاتی را به سایت و برنامه اضافه کنید بدون اینکه لازم باشد ورژن برنامه را ارتقا دهید.

ارسال نظر