درباره مجله ساز اندروید وبلاگ

این یک سایت برنامه ساز اندروید است که توسط آن می توانید یک مجله آنلاین یا کتاب آفلاین با قابلیت قرار دادن فایل های چند رسانه ای با امکانات پیشرفته بسازید.

اگر تاکنون یک وبلاگ داشته اید باید به خوبی با این سایت کنار بیایید به این دلیل که منطق پیاده سازی این سایت بر اساس اصول سایت های وبلاگ دهی می باشد با این تفاوت اساسی که در نهایت می توانید از نوشته ها و رسانه های خود یک نرم افزار اندروید زیبا تولید کنید و پس از انتشار آن در فروشگاه های برنامه های اندروید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

لازم به ذکر است که در روند تولید برنامه اندروید شما هیچ گونه نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید. در واقع ما کار را برای شمایی که قصد دارید یک مجله اندروید بدون هیچ دردسری تولید کنید آسان کرده ایم.

تنها کافی است منبع مورد نظر خود را انتخاب کنید و مطالب خود را در سایت وارد کنید و در نهایت با یک سری تنظیمات از داخل سایت خروجی خود را تولید کنید.

تا کنون بیش از 80 برنامه با این سایت در مارکت های ایرانی اندروید با موضوعات مختلف انتشار داده شده اند.

شما در این سایت میتوانید رنگ بندی ، تصاویر ، کلمات و جملات پیش فرض ، مطالب و دسته بندی ها ، افزونه ها و سایر تنظیمات برنامه را در سایت انجام دهید و براحتی خروجی اندروید خود را تولید کنید.

عضویت در سایت و استفاده از خدمات سایت رایگان است اما برای اهداف اقتصادی محدودیت هایی وجود دارد که در صورت شارژ حساب خود بنا به نیاز خود و با پکیج های قیمتی متفاوت  این محدودیت ها برداشته خواهد شد.

نمونه برنامه هایی که با برنامه ساز اندروید وبلاگ تهیه شده اند
دانلود دمو برنامه اندروید وبلاگ

ارسال نظر